Łazienki

Projektowanie łazienek

Łazienka to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu rano oraz wieczorem. Warto zadbać o to aby  pierwsze minuty po przebudzeniu spędzać w przyjaznym otoczeniu, które pomoże nam nabrać rozpędu do działania oraz nastroi nas pozytywną energią. Wieczór to czas kiedy pragniemy się zrelaksować i przygotować do snu. Dobrze to zrobić  w dobrze zaprojektowanej łazience.

Dla ludzi którym nie jest obojętne to jak wygląda ich łazienka oferujemy pomoc przygotowując projekt łazienki skrojonej na możliwości i potrzeby jej właścicieli. Stworzenie kompletnego projektu wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Łazienki to zazwyczaj małe i ciemne pomieszczenia, w których  musimy zmieścić wiele urządzeń i sprostać wielu funkcją jakie musi spełniać łazienka. Wielką sztuką jest zastosowanie trików, które sprawią że łazienka stanie się przestronna mimo wielu urządzeń które się w niej znajdują. Dbamy o to aby zastosowane materiały, formy i rozkład w łazience spełniały oczekiwania klienta ale za razem nie były banalne. Ważne by podkreślały osobowość i gust inwestora.

Nasze projekty łazienek to odpowiedź na rosnące wymagania klientów. Nadeszły czasy, w których kładzie się duży nacisk na indywidualność, świeże pomysły. Naszym klientom dajemy wybór i możliwość decydowania o stylu i funkcjonalności łazienek. Ważne aby na pierwszym spotkaniu inwestorzy wiedzieli co chcieliby aby znalazło się w łazience, ile i jakie  przedmioty chcą w niej przechowywać i jakie funkcje ma spełniać. Bardzo ważne są informacje dotyczące stylu i ulubionej przez nich kolorystyki.

Zapraszamy do naszego biura. Przed wizytą warto umówić się dzwoniąc do nas. Chcielibyśmy poświęcić Państwu niezbędny czas aby poznać Wasze oczekiwania.

Zaprawszmy do galerii naszych projektów łazienek.