Kuchnie

Kuchnie na wymiar

Naszym celem jest tworzenie kuchni na wymiar pod indywidualne potrzeby klientów. Wiemy jak ważane dla domowników jest spożywanie ulubionych posiłków, picie porannej kawy, rozmowy przy stole, dlatego z tak wielką uwaga projektujemy i wykonujemy kuchnie na indywidualne potrzeby klienta. U nas stworycie przestrzeń w której z przyjemnością będziecie spędzać czas.

Aby dobrze wykonać kuchnie na wymiar musimy bardzo dobrze poznać oczekiwania klientów, dlatego na samym początku kładziemy na to największy nacisk. Kolejny etap to pomiary pomieszczenia w którym ma zagościć kuchnia. W następnym kroku poświęcamy głównie uwagę  właściwemu rozmieszczeniu szafek, szuflad i innych pomocnych użytkownikowi mebli i akcesoriów kuchennych. Każdy z etapów traktujemy z wielką powagą ponieważ wiemy jak bardzo ważne optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz design.

Kuchnie na wymiar to najlepsze rozwiązanie w czasach kiedy każdy projekt domu, mieszkania, lokalu użytkowego jest zmieniany pod indywidualne potrzeby klienta. Trudno dziś złożyć cały zestaw mebli kuchennych z gotowych elementów dostępnych np. w marketach budowlanych. Najczęściej okazuje się że brakuje nam kilkudziesięciu centymetrów aby całkowicie zamknąć ciąg kuchenny, Dodatkowym atutem kuchni na wymiar jest możliwość konstruowania indywidualnych zabudów, szafek, koszy cargo itp o bardzo nietypowych wymiarach. Kuchnia na wymiar to również znaczenie większa możliwość stworzenia indywidualnego stylu, który tak bardzo jest dziś w cenie.

Nasi klienci otrzymują od nas kosztorys, który zawiera wycenę wszystkich elementów składowych uzgodnionych podczas rozmów. Zamówione meble dostarczamy do klienta a w razie konieczności magazynujemy je przez wspólnie ustalony czas.

Zapraszamy do naszego studia. Najlepiej wcześniej umówić się z nami telefonicznie na spotkanie tak byśmy mogli wygospodarować dla Państwa odpowiednią ilość czasu w celu omówienia całości projektu. Zależy nam na poznaniu Państwa preferencji co do kolorów, stylu, funkcjonalności, ilości przechowywanych rzeczy itd. Gromadząc tego typu dane łatwiej nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do galerii z wybranymi projektami kuchnie na wymiar.