Kuchnie

Kuchnie na wymiar

Kuchnia to centralne miejsce domu. Centralne ponieważ tu powstają nasze ulubione posiłki, najczęściej tu pijemy poranną kawę, rozmawiamy z najbliższymi nam osobami. Dlatego tak ważne jest, żeby to centrum życia rodzinnego było funkcjonalne i komfortowe, a meble kuchenne spełniały najwyższe standardy ergonomii, jakości i estetyki. Jeśli chcemy sprostać tym wymaganiom, najlepszym rozwiązaniem będzie kuchnia na wymiar.

 

Aby dobrze wykonać kuchnie na wymiar należy dokonać pomiarów pomieszczenia w domu lub mieszkaniu. Kolejny krok polega na  rozrysowaniu mebli kuchennych. Jak przy każdym etapie projektowania dobrze jest spędzić nad szkicem odpowiednio dużo czasu, tak by uniknąć wszelkich niepotrzebnych błędów, które w efekcie końcowym mogą znacznie podnieść koszty całej inwestycji.

Kuchnie na wymiar to najlepsze rozwiązanie w czasach kiedy każdy projekt domu, mieszkania, lokalu użytkowego jest zmieniany pod indywidualne potrzeby klienta. Trudno dziś złożyć cały zestaw mebli kuchennych z gotowych elementów dostępnych np. w marketach budowlanych. Najczęściej okazuje się że brakuje nam kilkudziesięciu centymetrów aby całkowicie zamknąć ciąg kuchenny, Dodatkowym atutem kuchni na wymiar jest możliwość konstruowania indywidualnych zabudów, szafek, koszy cargo itp o bardzo nietypowych wymiarach. Kuchnia na wymiar to również znaczenie większa możliwość stworzenia indywidualnego stylu, który tak bardzo jest dziś w cenie.

Nasi Klienci mogą liczyć też na rzetelnie przygotowany kosztorys, zawierający między innymi wyceny wszystkich etapów prac uzgodnionych na początku rozmów. Zamówione materiały dostarczamy na miejsce a w razie konieczności przechowujemy je.

Zapraszamy do naszego biura. Najlepiej wcześniej umówić się z nami telefonicznie na spotkanie tak byśmy mogli wygospodarować dla Państwa odpowiednio długi czas w celu omówienia całości projektu. Zależy nam na poznaniu Państwa preferencji co do kolorów, stylu, funkcjonalności, ilości przechowywanych rzeczy itp. Mając takie dane łatwiej nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do galerii z wybranymi projektami kuchni na wymiar.