Kuchnie

Kuchnie na wymiar

Kuchnia to jedno z najbardziej istotnych miesce w domu. To tu powstają nasze ulubione posiłki, najczęściej w nim pijemy poranną kawę, rozmawiamy z najbliższymi nam osobami. Z tego powodu warto by kuchnia była funkcjonalna, komfortowa, elegancka a spędzane w niej chwile sprawiały nam dużo przyjemności. Jeśli chcemy sprostać tym wymaganiom, najlepszym rozwiązaniem będzie kuchnia na wymiar.

 

Aby dobrze wykonać kuchnie na wymiar należy na początku dokonać pomiarów pomieszczenia w domu lub mieszkaniu. Kolejny krok polega na  zaprojektowaniu mebli kuchennych. Jak przy każdym etapie projektowania dobrze jest spędzić nad szkicem odpowiednio dużo czasu, tak by uniknąć wszelkich niepotrzebnych błędów, które w efekcie końcowym mogą znacznie podnieść koszty całej inwestycji.

Kuchnie na wymiar to najlepsze rozwiązanie w czasach kiedy każdy projekt domu, mieszkania, lokalu użytkowego jest zmieniany pod indywidualne potrzeby klienta. Trudno dziś złożyć cały zestaw mebli kuchennych z gotowych elementów dostępnych np. w marketach budowlanych. Najczęściej okazuje się że brakuje nam kilkudziesięciu centymetrów aby całkowicie zamknąć ciąg kuchenny, Dodatkowym atutem kuchni na wymiar jest możliwość konstruowania indywidualnych zabudów, szafek, koszy cargo itp o bardzo nietypowych wymiarach. Kuchnia na wymiar to również znaczenie większa możliwość stworzenia indywidualnego stylu, który tak bardzo jest dziś w cenie.

Nasi klienci otrzymują od nas kosztorys, który zawiera wycenę wszystkich elementów składowych uzgodnionych podczas rozmów. Zamówione meble dostarczamy do klienta a w razie konieczności magazynujemy je przez wspólnie ustalony czas.

Zapraszamy do naszego studia. Najlepiej wcześniej umówić się z nami telefonicznie na spotkanie tak byśmy mogli wygospodarować dla Państwa odpowiednią ilość czasu w celu omówienia całości projektu. Zależy nam na poznaniu Państwa preferencji co do kolorów, stylu, funkcjonalności, ilości przechowywanych rzeczy itd. Gromadząc tego typu dane łatwiej nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do galerii z wybranymi projektami kuchnie na wymiar.